[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » "Теорія Зради" » Ведучі » Андрій Мерзлікін
Андрій Мерзлікін
OlegoSДата: Пятница, 01.04.2011, 17:33 | Сообщение # 1
Голова Сайту
Группа: Администраторы
Сообщений: 13
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline

Ведучий документального реаліті-шоу "Теорія зради"

Зізнається, що готовий був потрапити на телебачення через ліжко, але за браком пропозицій довелося банально зайти через центральний вхід.

Народився 9 серпня 1984 року, у селі Табачне (АР Крим).

Перші у своєму житті гроші заробив продаючи недозрілі абрикоси.

Після школи закінчив Кримський Юридичний Інститут. Отримавши вищу освіту, приїхав у Київ працювати юристом. Але швидко зрозумів, що краватка йому тисне, тож почав шукати себе в інших галузях.
Згадавши, що у шкільні роки дуже полюбляв малювати на задніх партах і на стінах, пішов працювати дизайнером комп’ютерної графіки. Але й цю професію йому довелося змінити після того, як він вступив до акторської студії Київського театру імпровізації "Чорний Квадрат".
Сьогодні Андрій Мерзлікін – студент Київського Національного Університету театру, кіно і телебачення, факультет режисури телебачення. Але йому доведеться постійно прогулювати пари задля зйомок програми «Теорія зради».

Зізнається, що готовий був потрапити на телебачення через ліжко, але за браком пропозицій довелося банально зайти через центральний вхід. Андрій вважає, що головне в професії ведучого – вміння вчасно підлеститись до начальства.
Скромний. Сором'язливий. Заїкається.
Не вміє плавати. Боїться глибини.
Ненавидить "пахлаву медовую с орешками".

Прикрепления: 3586952.jpg (82.5 Kb)
 
nona86Дата: Четверг, 03.11.2016, 14:04 | Сообщение # 2
Початківець
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго Вам дня,меня зовут Павел,живу в г.Фастов.Не так давно(5месяцев где то) от меня ушла жена Алена  с  ребенком, с ее слов жить к маме в г.Киев . За это время я что только не делал что б вернуть ее- извенялся..Алене и ребенку постоянно помогаю-на лечение деньги передаю по воскресениям гуляем(ребенку 8 лет.-он отстает в развитии-плохо говорит),отдал ей все что было,на прошлые выходные кольцо подарил... 
Но дело в том что мне кажется что она и ее семья  до сих пор что то скрывают и не договаривают и просто меня используют.. .А я - очень их люблю. 
А тут еще к ним в гости  брат ее мамы приехал- и меня совсем перестали в квартиру даже пускать-Я уже не знаю что  думать-Ну Ведь не может же такого быть что б с дядей жить!!!просто  успокоительные пью... 
Помогите пожалуйста мне -проведите расследование... 
просто хочу узнать правду-а то от неизвесности так и с ума можно сойти... мой телефон 0682831021 ел.адрес nona86@i.ua   
Зараннее спасибо.
 
Форум » "Теорія Зради" » Ведучі » Андрій Мерзлікін
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

В закладки
koolinar.at.ua - Кулінарні рецепти
Ананоси
Дивись у Нас:
Випуск 72 (2011)

Форма входа
Поиск
Коментарі на форумі
Название : "Теорія Зради"
Название : Людмила Барбір
Название : Андрій Мерзлікін
Название : Рахуймо до 1000
Название : Рюзюме ,відео ... на участь у програмі
Мини-чат
200
Безплатні СМС
Статистика