Фан Сайт .Теорії Зради. - Ведучі

Ведучі

Ведучі документального реаліті-шоу "Теорія зради

Андрій Мерзлікін 

Людмила Барбір


Ведуча документального реаліті-шоу "Теорія зради"

Головним у професії ведучої вважає щирість та вміння змусити глядача повірити у правдивість слів, зацікавити аудиторію та вміння виходити з курйозних і непередбачуваних ситуацій.


Народилася 30 листопада 1982 року. Гуцулка, уродженка мальовничих Карпат.

Змалечку любила співати: мікрофоном для дівчини слугувала ложка, а сценою – стільчик. Під гучний регіт великої родини Людмила співала доволі дорослі пісні. Та й у школі жодне свято не проходило без її сольного виступу.

Після закінчення школи дівчина поїхала підкорювати столицю, де вступила до Київського Національного Університету театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого на акторський відділ.

Працювала у театрах, у рекламній та концертній агенціях. Була ведучою свят. Одночасно знімалася в кіно, телесеріалах та дублювала фільми.

Головним у професії ведучої вважає щирість та вміння змусити глядача повірити у правдивість слів, зацікавити аудиторію та вміння виходити з курйозних і непередбачуваних ситуацій.

Захоплюється психологією.

Займається вокалом та айкідо.

Дуже смачно готує, особливо гуцульські страви.


Ведучий документального реаліті-шоу "Теорія зради"


Зізнається, що готовий був потрапити на телебачення через ліжко, але за браком пропозицій довелося банально зайти через центральний вхід.


Народився 9 серпня 1984 року, у селі Табачне (АР Крим).
Перші у своєму житті гроші заробив продаючи недозрілі абрикоси.
Після школи закінчив Кримський Юридичний Інститут. Отримавши вищу освіту, приїхав у Київ працювати юристом. Але швидко зрозумів, що краватка йому тисне, тож почав шукати себе в інших галузях.Згадавши, що у шкільні роки дуже полюбляв малювати на задніх партах і на стінах, пішов працювати дизайнером комп’ютерної графіки. Але й цю професію йому довелося змінити після того, як він вступив до акторської студії Київського театру імпровізації "Чорний Квадрат".Сьогодні Андрій Мерзлікін – студент Київського Національного Університету театру, кіно і телебачення, факультет режисури телебачення. Але йому доведеться постійно прогулювати пари задля зйомок програми «Теорія зради». Зізнається, що готовий був потрапити на телебачення через ліжко, але за браком пропозицій довелося банально зайти через центральний вхід. Андрій вважає, що головне в професії ведучого – вміння вчасно підлеститись до начальства.Скромний. Сором'язливий. Заїкається.Не вміє плавати. Боїться глибини.Ненавидить "пахлаву медовую с орешками".

__________________________


В закладки
koolinar.at.ua - Кулінарні рецепти
Ананоси
Дивись у Нас:
Випуск 72 (2011)

Форма входа
Поиск
Коментарі на форумі
Название : "Теорія Зради"
Название : Людмила Барбір
Название : Андрій Мерзлікін
Название : Рахуймо до 1000
Название : Рюзюме ,відео ... на участь у програмі
Архив записей
Мини-чат
200
Безплатні СМС
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Рекламный блок Форума
Реклама
Реклама
Реклама
Место свободное Место свободное Место свободное
Место свободное Место свободное Место свободное